کارگاه آموزشی «از رویا تا واقعیت »

کارگاه آموزشی «از رویا تا واقعیت » در بستر مجازی مخصوص دبیران و مسئولین کانون های معرفت رضوی پنجشنبه مورخ 24/مهر ماه سال جاری ساعت 20 با حضور نویسنده کتاب غرب شناسی، حجت السلام والمسلمین دکتر سید احمد رهنمایی انجام خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز معرفت افزایی، مباحثات رهپویان معرفت3 با موضوع غرب شناسی به پایان هفته ی اول خود رسید.

کارگاه «از واقعیت تا رویا» پنجشنبه مورخ 24/مهر ماه سال جاری ساعت 20 با حضور نویسنده کتاب غرب شناسی، حجت السلام والمسلمین دکتر سید احمد رهنمایی برای رفع سوالات و شبهات دبیران و مسئولان کانون های معرفت رضوی برگزار خواهد شد.

با توجه به اینکه تاکنون چهار جلسه از مباحثه ها برگزارشده است؛ به گزارش مسئول رهپویان معرفت: به دلیل مطالعاتی که اعضا قبل از شروع دوره  در مورد فلسفه و غرب شناسی داشتند، بسیار پر بار بوده است و تا به اینجا شاهد ایده ها و خلاقیت های زیبایی از طرف دبیران بودیم و از جمله :معرفی منابع و کتاب های مرتبط، جذاب و کاربردی، استفاده از آزمونک ها، ارائه خلاصه ای از مطالب مورد بحث پس از پایان هر جلسه، ساخت کیلیپ ها و… . انتظار می‌رود تا پایان دوره ایده های جالب تر و  کاربردی در امر تفهیم مطالب مطالعاتی دبیران ارائه شود.

فایل صوتی جلسه از طریق شبکه های اجتماعی و این سایت در دسترس عموم قرارخواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

رویای غرب

چ مهر 23 , 1399
دکتر سید احمد رهنمایی :ما مواجه هستیم با پیشرفت چشمگیری در جهان غرب که این پیشرفت حاصل تلاش و زحمات افرادی است که در جهان مجذوب غرب شده اند! دکتر سید احمد رهنمایی، متولد ۱۳۳۸، شهرضا، اصفهان . دکترای فلسفهٔ تعلیم و تربیت دانشکده مک گیل کانادا و عضو هیئت […]