سفر استانی دکتر جهانبین به گیلان

دکتر جهانبین معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی، در سفر دو روزه ای به استان گیلان نشست صمیمانه ای با کانون های دانشجویی، هیات های مذهبی، تشکل ها و شورای نشریات داشتند. کانون های معرفت رضوی دانشگاه های آزاد اسلامی واحد رشت و لاهیجان نیز در این نشست حضور پیدا کردند.

به گزارش روابط عمومی مرکز معرفت افزایی، در طی سفر دو روزه دکتر جهانبین به استان گیلان به میزبانی واحد رشت، ایشان نشست صمیمانه ای با کانون های فرهنگی، هیات مذهبی، تشکل ها و شورای نشریات داشتند. از موارد مهمی که توسط ایشان گفته شد، میتوان به آیین نامه کانون های فرهنگی و شبکه سراسری کانون ها اشاره کرد.

کانون های معرفت رضوی دانشگاه های آزاد اسلامی واحد رشت و لاهیجان نیز در این نشست حضور داشتند و به گزارش عملکرد کانون ها پرداختند.

فاطمه سادات ملاطفت، دبیر کانون نسیم معرفت، ضمن اشاره به طرح ها و برنامه های اجرا شده توسط کانون های رشت و لاهیجان، به ضرورت حضور و برگزاری دوره های معرفت رضوی به جهت رشد و ارتقای معارف معرفتی-بصیرتی و پرورش نیروهای تراز اول انقلاب اشاره کرد .

معصومه علی نژاد ساری، دبیر کانون معرفت رضوی واحد لاهیجان در ادامه ی صحبت های دبیر کانون رشت باتوجه به توانمندسازی اعضای کانون ها و فعالین فرهنگی پیشنهاد داد; بستری برای فعالین فرهنگی بعد از فارغ التحصیلی در دانشگاه ها مهیا شود تا کانون ها و تشکل ها بتوانند ضمن استفاده از تجربیات این افراد از توانمندی ها و استعداد های پرورش یافته شان استفاده کنند.

نشریه صعود (زیر نظر کانون معرفت رضوی واحد لاهیجان)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

موکب نسیم کرامت

ش آبان 3 , 1399
موکب دانشجویی نسیم کرامت جهت گرامیداشت اربعین حسینی و آیین پیاده روی قدمگاه امام رضا (ع) در شهرستان بهبهان استان خوزستان بر پا گردید. از جمله خدمات این موکب می توان به موارد زیر اشاره کرد؛ توزیع نمک و نبات حرم، بخش سلامت با توزیع دمنوش های گیاهی، بخش فروش […]