استقبال از دانشجویان جدیدالورود واحد تبریز

با آغاز سال تحصیلی جدید و ایام ثبت نامی دانشجویان جدید الورود؛ کانون معرفت رضوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز، ستاد استقبال از نو دانشجویان را تدارک دیده است.

کانون معرفت رضوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز با اهدا شاخه گل و تبریک آغاز سال تحصیلی جدید و رفع ابهامات و سوالات احتمالی دانشجویان جدید الورود به استقبال این عزیزان رفته است.

به گزارش روابط عمومی مرکز معرفت افزایی؛ ستاد استقبال این کانون به مدت هفت روز در محل های ثبت نامی و در دانشکده های مختلف مستقر خواهند بود و علاوه بر عرض خوش آمد گویی درصدد کمک به تکمیل فرایند ثبت نام دانشجویان نیز هستند.

دبیر کانون معرفت رضوی واحد تبریز در مورد اهمیت این اقدام گفت:دانشجویان جدید الورود طی روزهای اول حضورشان در دانشگاه و از مراحل بدوی، یک شمه کلی از دانشگاه در ذهنشان نقش می بندد.و چه بهتر که روزهای اول حضورشان را با استقبال گرم و میزبانی شایسته، برایشان خاطره آفرین بکنیم.

علی اطهری افزود؛ دانشجو سرمایه دانشگاه است و این وظیفه هر نهاد و ارگانی است که در ارتباط با دانشجو می باشد. خوش آمد گویی، اهدا یک شاخه گل، پاسخ به سوالات اولیه دانشجویان، راه انداختن کارشان که فقط بدلیل نبود اطلاعات کافی به مشکل برخورده اند و… در روزهای اول دانشگاه برای دانشجویان جدید الورود، غنیمت بسیار ارزشمندی است؛ و چه بسا برای کانون ها و تشکل های دانشجویی فرصتی ارزشمند است که می توانند در راستای جذب و سازماندهی و معرفی خودشان تدابیری را بیاندیشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

دومین کارگاه از رویا تا واقعیت

ی آبان 4 , 1399
به گزارش روابط عمومی مرکز معرفت افزایی؛ دومین کارگاه از رویا تا واقعیت مخصوص دبیران و مسئولین کانون های معرفت رضوی در بستر مجازی با حضور دکتر سید احمد رهنمایی نویسنده کتاب «غرب شناسی» در روز چهارشنبه هفتم آبان سال جاری ساعت ۲۰ برگزار خواهد شد.