بیانیه کانون معرفت رضوی واحد زرند درپی هتک حرمت به ساحت مقدس پیامبر اکرم(ص)

کانون معرفت رضوی واحد زرند، با انتشار بیانیه ای هتک حرمت نشریه فرانسوی «شارلی ابدو» به ساحت مقدس رسول خدا(ص) را محکوم کرد.

کانون معرفت رضوی واحد زرند؛ درپی اهانت نشریه فرانسوی «شارلی ابدو» به ساحت مقدس رسول خدا (ص) بیانیه ای صادر و این اقدام را محکوم کرد. متن بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«یُرِیدُونَ لِیُطْفِؤُا نُورَ اللَّهِ بِأَفْواهِهِمْ وَ اللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَ لَوْ کَرِهَ الْکافِرُونَ -آنان تصمیم دارند که نور خدا را با دهان‌ها (و سخنان و افتراها) ى خود خاموش کنند، در حالى که خداوند کامل کننده نور خویش است، هرچند کافران ناخشنود باشند.» (صف/۸).

توهینهای مکرر و شرم آور نشریات و محافل وابسته به اردوگاه صهیونیسم جهانی به ساحت مقدس رسول گرامی(ص) و فرجامین کلام الهی، یک بار دیگر نشان داد که شعار زیبا و پر طمطراق « آزادی » در قاموس سیاست بازان غربی،چیزی جز یک ابزار و مستمسک برای اجرای نقشه های پلید آنان در جهت جلوگیری از فراگیر شدن آیین و اندیشه ناب نبوی(ص)  نبوده و نیست.

اردوگاهی که نه در اخلاق (به ویژه اخلاق سیاسی) و نه در پایبندی به عهدها و پیمان ها ی بین المللی نمره قبولی گرفته و نه حتی در رعایت اصول اولیه انسانی و آنچه خود آن را «حقوق بشر» می نامند، اندکی از خود پایبندی نشان داده است.

براستی اگر کسی یا پیروان جریان، آئین و یا کشوری، در عرصه منطق و اندیشه، سخنی برای عرضه داشته باشد، چرا بایستی به توهین به عنوان ابزاری رو آورد که از هر انسان حقیری نیز برمیآید، بلکه بایستی گفت : افراد شرور، بی منطق و فرومایه، بیش از دیگران در این عرصه توانمندند.

رذیلانه تر و مضحک تر از این رفتارهای شرورانه و شرم آور ، توجیه و بهانه آنانی است که چنین اقداماتی را در چهارچوب آزادی اندیشه به شمار آورده و از آن دفاع میکنند، غافل از آنکه آزادگان جهان (از هر آیین و ملتی)،هیچگاه چنین بهانه های سخیف و سسستی را نپذیرفته و آن را حلقه ای از سیاست مقابله با چهره زیبا و دل ربای آیین مقدس اسلام بر میشمارند.

بی تردید در پس این اعمال حقیرانه و پست ،تنها یک عامل و انگیزه وجود داشته و دارد و آن هراسی است که از جذابیت چهره تابناک تاریخ بشری،رسول مکرم(ص) و سرسلسله پیام آوران الهی در دل دارند،جذابیتی که همواره یکی از دلایل گسترش اسلام و قبول آن از سوی پاک فطرتان در طول تاریخ بوده و خواهد بود ، همو که نور بی همتای عالم خلقت است و هرگز کسی را یارای خاموش کردن آن نیست و به خواست و مدد الهی، سرانجام همه عالم را در سیطره تسلیم قلبی و پذیرش  داوطلبانه خود خواهد گرفت و آن روز دور نیست…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

دوره 40 روز زندگی

س آبان 6 , 1399
کانون معرفت رضوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد با همکاری بسیج دانشجویی و کانون مهدویت دوره ی «40 روز زندگی» را برگزار خواهند کرد. طرح “ 40 روز زندگی ” زیر شاخه ای از طرح ” تقویت و توانمند سازی جامعه و نیروهای انقلابی ” است و سعی دارد […]