دوره 40 روز زندگی

کانون معرفت رضوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد با همکاری بسیج دانشجویی و کانون مهدویت دوره ی «40 روز زندگی» را برگزار خواهند کرد.

طرح “ 40 روز زندگی ” زیر شاخه ای از طرح ” تقویت و توانمند سازی جامعه و نیروهای انقلابی ” است و سعی دارد به صورت جامع در مسائل محوری مخاطب را ارتقا بدهد. شیوه اجرایی دوره به صورت عملی و از راه دور در نظر گرفته شده که با آموزش تکمیل می شود.

به گزارش روابط عمومی مرکز معرفت افزایی؛ محور های این دوره که سعی دارد درمورد آن ها در مخاطب نقش آفرینی کند عبارتند از: معنویت – تشکیلات – سیاست – خانواده – مهارت افزایی و حرفه – اخلاق – ورزش.

به گزارش واحد نجف آباد بخشی از برنامه های این دوره به شرح زیر است :
شرکت کننده متعهد به دوره است و با شروع دوره نماز اول وقت و پس از مدتی قرار ورزش، دعای عهد، و البته نماز شب به قرار ها اضافه می شوند. در طول 40 روز، کمپ های زمانی وجود دارد که برنامه های مخصوصی در آن ها به اجرا در می آید. ارتقای “سبک” درس خوانی، “هم آموزی” photoshop ، روزه سکوت، موضوعات این کمپ های زمانی می باشند.

آخرین مهلت ثبت نام :10آبان سال جاری

پیچ اینستاگرام این دوره : @livein.40

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

صدور گواهی آموزشی سومین دوره معرفت رضوی

پ آبان 8 , 1399
گواهی آموزشی سومین دوره معرفت رضوی در طی هفته گذشته توسط همیاران کلاسی به فراگیرانی که نمراتشان به حد نصاب رسیده بود؛ به صورت مجازی ارسال شد. همچنین گواهینامه ها برای معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه ها نیز ارسال شده و به صورت چاپی نیز به فراگیران در واحد دانشگاهی […]