لایو تبیین جنگ اقتصادی جمهوری اسلامی با نظام سلطه و راه حل ها/ کانون معرفت رضوی واحد لاهیجان

به مناسبت ۱۳ آبان و روز استکبارستیزی، کانون معرفت رضوی واحد لاهیجان لایو اینستاگرامی ایی باموضوع «تبیین جنگ اقتصادی جمهوری اسلامی با نظام سلطه و راه حل ها» با حضور جناب آقای مهندس سعید قاضی پور برگزار کرد.

تقویت تولید ملی از موارد مهم پیروزی در جنگ اقتصادی ماست.

چهارشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۹  در صفحه اینستاگرام کانون معرفت رضوی واحد لاهیجان برنامه زنده باموضوع تبیین جنگ اقتصادی جمهوری اسلامی با نظام سلطه و راه حل ها با حضور جناب آقای مهندس سعید قاضی پور کارشناس اقتصاد و انرژی اندیشکده تحلیلگران انرژی برگزار شد.

از مباحث مطرح شده در این برنامه می توان به پیشینه جنگ‌های ایران و آمریکا، اعم از جنگ های سخت و نرم و همچنین ساختار تحریمی آمریکا در ایران با دو رویکرد تحریم نفتی و تحریم بانکی و همچنین مشکلات ارزی و وابستگی به دلار اشاره کرد.

آقای مهندس قاضی پور، در ضمن ارائه راه حل ها تقویت تولید ملی و مطالبه گری دانشجویان را از موارد مهم پیروزی در این جنگ اقتصادی دانستند.

دبیر کانون معرفت رضوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان در گفت و گو با روابط عمومی مرکز معرفت افزایی گفت : قبل از جلسه این امکان برای دانشجویان فراهم شد تا سوالات خود را پیرامون موضوع ارسال کنند، که شاهد استقبال زیادی از طرف مخاطبان بودیم و در جلسه نیز به این سوالات پاسخ داده شد.

علی نژاد افزود؛ فرم نظرسنجی این برنامه به صورت الکترونیکی در دسترس مخاطبان قرار گرفت و بازتاب خوبی به همراه پیشنهادات، برای برنامه های آینده شاهد بودیم که ان شاء الله اعمال خواهد شد. همچنین به درخواست مخاطبان، این برنامه در صفحه اینستاگرام کانون معرفت رضوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان ذخیره شده و قابل مشاهده است. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

گزارش تفصیلی سومین دوره معرفت رضوی

ج آبان 16 , 1399
سومین دوره معرفت رضوی در طی هفده روز از ۲۰ مردادماه تا پنج شهریور ماه سال جاری در بستر مجازی ویژه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد. به گزارش روابط عمومی مرکز معرفت افزایی دانشگاه آزاد اسلامی؛ در این دوره که فراگیران از سراسر واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی شرکت کرده […]