مسابقه کتابخوانی هفته وحدت با اعلام برگزیدگان به پایان رسید / واحد قوچان

به گزارش روابط عمومی مرکز معرفت افزایی کانون معرفت افزایی، دانشگاه آزاد اسلامی واحد قوچان به مناسبت هفته وحدت  مسابقه کتابخوانی را تحت عنوان همگام با اندیشه‌های استوار برگزار کرد و با اعلام نفر برتر، این مسابقه به پایان رسید.

کانون معرفت رضوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قوچان، به مناسبت هفته وحدت مسابقه ای را تحت عنوان « همگام با اندیشه‌های استوار » را برگزار کرد. شرکت کنندگان با ارسال چکیده‌ای از بیانات مقام معظم رهبری در این مسابقه شرکت کردند.
کوثر محمدزاده، دبیر کانون معرفت رضوی واحد قوچان پیرامون برگزاری این مسابقه گفت: این مسابقه در سطح واحد برگزار شد و شرکت کنندگان محتوای به صورت کلیپ یا عکس نوشته که همراه با گزیده ای از سخنان مقام معظم رهبری در وصف حضرت رسول صلی الله و یا تفکر و مطالعه است برای دبیرخانه ارسال کردند.

فرد برگزیده این مسابقه، سرکارخانم رضایی اعلام شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

مسابقه کتابخوانی کتاب و زندگی/ واحد رشت

چ آبان 28 , 1399
مسابقه بزرگ کتابخوانی ویژه دانشجویان آزاد سراسر استان گیلان با همکارے مشترک کانون های نسیـم معرفت و مشکات در استان گیلان با محوریت کتاب «ماه در آینه» برگزار می شود این مسابقه به مناسبت گرامیـداشت هفته کتاب و کتابخوانی در جهتِ تبیین ارزش کتاب و رونـق دهی به مطالعه کتابخوانی […]