بیانیه کانون معرفت رضوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کهنوج

بسم الله الرحمن الرحیم
بیانیه کانون معرفت رضوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کهنوج

مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ ۖ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَىٰ نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ ۖ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا

شهادت اجر و پاداش خداوند متعال برای مردان بزرگی است که با سالها مجاهدت مخلصانه در میدان‌های مبارزه با شیاطین، جان در طبق اخلاص گذاشته اند و دل به معبود داده اند.

اکنون با رهبری پیشوای فقیه و مجاهد حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای مدظله العالی همچنان در حال پیشرفت در عرصه جهانی و نجات ملت های مسلمان مظلوم بوده و روز به روز سنگرهای جدیدی را در منطقه فتح میکند.
دشمنان جهانی اسلام بویژه شیطان بزرگ؛ آمریکای جنایتکار هر روز شاهد شکست ها و ناکامی های توطئه های بزرگ خویش مانند داعش و عقب نشینی های پی در پی هستند به جنایات مذبوحانه متعدد دست میزنند غافل از آنکه شهادت هر مجاهد آتش قیام را شعله ور تر میکند.
اکنون که ملت قهرمان ایران در شاهراه بزرگ و حساس پیروزی نهایی قرار دارد و همه جهانیان را برای زمینه سازی ظهور حضرت مهدی موعود(عج) با خود همراه کرده است و شاهد افول و نزول دولت های مستبد و استکباری هستیم.
آنان ‌‌که زمانی جهان را بین خود تقسیم کرده بودند و خود را کدخدا و ابر قدرت دنیا معرفی می کردند؛امروز توسط مردم خودشان و با اقدامات پَست و وقیحانه خود در حال فروپاشی و نابودی هستند.
بی شک اقدامات تاریک،ترور،جنگ و ارعاب،توطئه های رسانه و فتنه گری های داخلی و… هیج کدام عزم جزم ملت شریف ایران را برای دست یابی به آرمان های والای خود سست نخواهد کرد.
جهان اسلام انشاءالله به زودی ابرقدرت مطلق دنیا می شود جبهه ظلم و کفر مفتضحانه نابود خواهد شد!
و منافقانی که خواب همنشینی با رفیق شفیق خویش را می دیدند؛ذلیلانه در رویاهای پلید خویش غرق خواهند شد؛ چرا که خواب آشفته تعبیر ندارد.

کانون معرفت رضوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کهنوج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

پیام تسلیت کانون معرفت رضوی واحد تهران غرب در پی ترور شهید دانشمند محسن فخری زاده

ش آذر 8 , 1399
بسم ربّ الشهداء و الصدیقین ضمن عرض تسلیت خدمت ملت بزرگ ایران به مناسبت شهادت #شهید_محسن_فخری_زاده ،بار دیگر با ترور یکی دیگر از دانشمندان بزرگ و مجاهد این مرز و بوم ، بر جهانیان، خصومت و دشمنی بی حد و حصر دشمنان با ملت بزرگ ایران نمایان شد.ما تاکید می […]