جلسه شورای طرح اندیشه تمدن‌ساز دانشجویی برگزار شد.

جلسه شورای طرح اندیشه تمدن‌ساز دانشجویی با حضور مسئول طرح اندیشه تمدن‌ساز استادان و اعضای شورای معرفت رضوی در سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

جلسه شورای طرح اندیشه تمدن‌ساز دانشجویی برگزار شد
به گزارش روابط عمومی شورای معرفت رضوی؛ جلسه شورای طرح اندیشه تمدن‌ساز دانشجویی با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین حمزه شریفی‌دوست مدیرکل پژوهشی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی و مسئول طرح اندیشه تمدن‌ساز استادی،دکتر مهدی مهدی‌نیا مدیرکل تبلیغ و امور دینی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی واعضای شورای کانون های معرفت رضوی سراسر کشور
در سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

در این جلسه مهدی‌نیا و دانشجویان به بحث و تبادل‌نظر پیرامون ابعاد مختلف طرح پرداخت. همچنین حجت‌الاسلام شریفی‌دوست روند اجرای این طرح بین استادان را بیان کرد و تجربه‌های خود را با اعضای شورای معرفت رضوی که با توجه به تجربیات کانون های معرفت رضوی در حوزه برگزاری طرح های مطالعاتی خصوصا تجربه موفق این شبکه در برگزاری مباحثات دانشجویی طرح کلی اندیشه اسلامی در قرآن با شیوه نوین و پویا به تبادل اطلاعات پرداخته شد.

طرح اندیشه تمدن‌ساز استادان با مشارکت ۳ هزار و ۵۰۰ استاد انجام گرفت. همچنین مقرر شد طرح اندیشه تمدن‌ساز دانشجویی نیز با همکاری کانون معرفت رضوی اجرا شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

برگزاری سومین و چهارمین دوره منتخبین معرفت رضوی

ش مهر 24 , 1400
دوره منتخبین معرفت رضوی در آبان سال جاری به صورت حضوری در تهران برگزار خواهد شد. این دوره از 17 الی 28 آبان به صورت مجزا برای منتخبین خواهر و برادر در دانشگاه آزاد اسلامی علوم و تحقیقات در هتل فرهیختگان به صورت حضوری پذیرای دانشجویان از سراسر واحد های […]