اعلام نتایج نهایی شمارش آراء دومین دوره انتخابات شورای راهبری شبکه سراسری کانون‌های معرفت رضوی

براساس پوستر منتشر شده از سمت معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی، یکم خردادماه، نتایج نهایی انتخابات شورای راهبری شبکه‌ی سراسری کانون‌های معرفت رضوی اعلام شد.

در این اطلاعیه با اشاره به اینکه ۷۳ نفر از دبیران کانون‌های سراسر کشور در سامانه امتداد جهت شرکت در انتخابات ثبت نام کرده بودند، درصد مشارکت نهایی حدود ۷۰ درصد اعلام شده است.

طبق آرای ماخوذه به ترتیب ۵ نفر به شرح زیر عضو اصلی شورا می‌باشند:
محمدرضا خدابخشی ۴۰ رای
ریحانه السادات خوشکام ۳۶ رای
علیرضا جلالوند ۳۵ رای
فاطمه سادات میراحمدی ۳۳ رای
مهدیه شیخ زاده ۳۱ رای

همچنین اسامی دو عضو علی البدل شورا به ترتیب کسب بیشترین آرا به شرح زیر است:
ایمان ملک ۲۸ رای
زینت سیستاتی پور ۲۳ رای

لازم به ذکر است تعداد آرای ماخوذه‌ی نفر اول انتخابات امسال نسبت به شخص اول در سال گذشته، رشد ۲ برابری داشته که این آمار نشان‌ دهنده‌ی فعالیت دوچندان کانون‌ها در سراسر کشور و رشد آنها می‌باشد.

امید است با این درصد بالای مشارکت دبیران کانون‌های معرفت رضوی سراسر کشور در این انتخابات(حدود ۷۰ درصد)، شورای جدید بتواند به فضل الهی و همت مسئولین با قدرت بیشتری به پیگیری و تحقق اهداف این شبکه که در رأس آن از تاکیدات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) یعنی معرفت افزایی در بین دانشجویان است بپردازد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

اعلام نتایج اولیه شمارش آرای دومین دوره انتخابات شورای راهبری شبکه سراسری کانون های معرفت رضوی

ج خرداد 6 , 1401
از دبیرخانه انتخابات به صورت زیر اعلام می شود:بدین ترتیب پنج نفر عضو اصلی شورا به ترتیب (با بیشترین آرای کسب شده)محمدرضا خدابخشی، ریحانه سادات خوشکام، علیرضا جلالوند،فاطمه سادات میر احمدی و مهدیه شیخ زاده و اعضای علی البدل به ترتیب ( با بیشترین آرای کسب شده)ایمان ملک و زینب […]